Вас щось зацікавило?   Запищіться до нас прийом
Як подзвонити?
+38(050) 604-43-28
+38(097) 604-43-28
Коли працюємо?
Пн-пт: 08.00-20.00
Сб: 09.00-17.00
Де знаходимось?
м. Чернівці,
вул. Буковинська 33 А, корпус 2


ЛДЦ «Дігест» - це приватна медична установа, яка працює за сучасними стандартами якості надання медичної допомоги. Основний напрямок роботи – гастроентерологія.

Наша мета - це ваше здоров’я. Досягнення мети базується на поєднанні в єдине ціле таких складових як професіоналізм, доступність, результативність та високий технологічний рівень медичної допомоги завдяки ретельно підібраному кваліфікованому, доброзичливому та не байдужому до людських потреб персоналу. Основним критерієм при відборі лікарів до нашого Центру є переконливий досвід та практика. Ми працюємо лише з професіоналами своєї справи. Порядність та етика наших співробітників такі ж важливі для нас, як і їх професійність та досвід. 

Особливу увагу ми приділяємо створенню доброзичливої атмосфери в Центрі, адже ми працюємо, щоб допомогти нашим клієнтам одужати та зробити лікування максимально комфортним.

Колектив центру постійно працює над удосконаленням своїх професійних здібностей, над оновленням лікувально-діагностичного обладнання та своїм авторитетом для того, щоб ваше здорове життя приносило вам радість та задоволення. 
Ми хочемо, щоб кожний, хто завітав до нас, переконався, що  вже сьогодні  в Україні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня.

Ми гарантуємо:
-високу та стабільну якість діагностичних результатів. Всі результати діагностичних тестів зберігаються в базі даних, які при необхідності легко відновити;
-відповідну кваліфікацію та сертифікацію персоналу;
-жорсткий санітарний контроль; 
-систему безпеки пацієнтів під час проведення маніпуляцій та процедур; 
-абсолютну скоординованість у діях спеціалістів і всього персоналу; 
-мінімізацію витрат грошей і часу на лікування, зменшення ризиків, пов’язаних з медичними помилками; 
-зручний розклад, відсутність черг, ідеальну чистоту, внутрішній протиепідемічний режим і постійне вдосконалення.

Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти.